ART / Etchings etc / Graphic art 9995403
nr 999 5403
GRAPHIC ART
3 pcs, Efter Joan Miro, sheet: 83x56 - 65x49, wear, damages.
3 st, Efter Joan Miró, bladets mått: 83x56 - 65x49
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Monday December 7 2015
at 19:14:24